Kód produktu: LG2265
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Běžná MOC cena: 1 499 Kč
Sleva: 15%
Cena: 1 274 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Výrobce | JUWEL |
| Barva | šedá |
| Průměr nosné tyče | mm |
| Průměr sušáku | 0cm |
| Délka ramene sušáku | 110cm |
| Šířka sušáku | 49cm |
| Celková délka šňůry | 11m |
| Držák do země součástí | ne |
| Materiál | plast/hliník |
| Automatický ochranný vak | ne |
| Nastavení výšky | ne |
| Hmotnost | 3,5kg |
| Vnitřní | ano |
| Venkovní | ne |
| Kategorie produktu | Sušák na prádlo |
| Typ sušáku | stojací |
Popis produktu
Výrobce - JUWEL, RAKOUSKO
Společnost JUWEL je jedním z největších evropských výrobců prémiových modelů domácích i zahradních sušáků na prádlo. Produkty této firmy se vyznačují chytrým nápadem a dokonalou kvalitou. Výrobky JUWEL nejsou dováženy jako většina obdobných produktů odkudsi z dálného východu, ale jsou vyráběny v evropské kvalitě v malebném městečku Imst uprostřed rakouských Alp.
Sušák JUWEL SUPERDRY BASIC:
- prostorově úsporný sušák
- sušící šňůra v celkové délce 11 m
- sušící šňůra je vyrobená z kompozitního materiálu vyztuženého vlákny
- kompaktní rozměry vhodné i pro umístění do vany
- vhodné pro použití v interiéru i v exteriéru (balkon)
- sušák je odolný proti vlivu počasí
- stabilní hliníková konstrukce
- snadné rozložení
- masivní a odolné plastové díly
- barva - obsidiánová šedá
- rozměry 109,3 x 58 x 86,2 cm
JUWEL - TO FUNGUJE !!!
Příslušenství
Náhradní šňůra pro všechny modely sušáků JUWEL.
Dostupnost: skladem u dodavatele
697 Kč




