Kód produktu: LG2266
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Běžná MOC cena: 1 999 Kč
Sleva: 15%
Cena: 1 699 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Výrobce | JUWEL |
| Barva | šedá |
| Průměr nosné tyče | mm |
| Průměr sušáku | 0cm |
| Délka ramene sušáku | 188cm |
| Šířka sušáku | 57,50cm |
| Celková délka šňůry | 20m |
| Držák do země součástí | ne |
| Materiál | plast/hliník |
| Automatický ochranný vak | ne |
| Nastavení výšky | ne |
| Hmotnost | 4,7kg |
| Vnitřní | ano |
| Venkovní | ne |
| Kategorie produktu | Sušák na prádlo |
| Typ sušáku | stojací |
Popis produktu
Výrobce - JUWEL, RAKOUSKO
Společnost JUWEL je jedním z největších evropských výrobců prémiových modelů domácích i zahradních sušáků na prádlo. Produkty této firmy se vyznačují chytrým nápadem a dokonalou kvalitou. Výrobky JUWEL nejsou dováženy jako většina obdobných produktů odkudsi z dálného východu, ale jsou vyráběny v evropské kvalitě v malebném městečku Imst uprostřed rakouských Alp.
Sušák JUWEL SUPERDRY MAXI:
- prostorově úsporný koupelnový sušák
- délka šňůry 20 m
- sušící šňůra je vyrobená z kompozitního materiálu vyztuženého vlákny
- sušák je vhodný pro použití v interiéru i v exteriéru (balkon)
- odolný proti vlivu počasí
- stabilní masivní konstrukce
- snadné rozložení
- odolné plastové díly
- barva - obsidiánová šedá
- rozměry 188,5 x 58,5 x 106 cm
JUWEL - TO FUNGUJE !!!
Příslušenství
Náhradní šňůra pro všechny modely sušáků JUWEL.
Dostupnost: skladem u dodavatele
697 Kč


