Kód produktu: LG2268
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Běžná MOC cena: 1 449 Kč
Sleva: 15%
Cena: 1 232 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Výrobce | JUWEL |
| Barva | bílá |
| Průměr nosné tyče | 0mm |
| Průměr sušáku | 0cm |
| Délka ramene sušáku | 43cm |
| Šířka sušáku | 85,5cm |
| Celková délka šňůry | 6,1m |
| Držák do země součástí | ne |
| Materiál | plast |
| Automatický ochranný vak | ne |
| Nastavení výšky | ne |
| Hmotnost | 1,80kg |
| Vnitřní | ano |
| Venkovní | ne |
| Kategorie produktu | Sušák na prádlo |
| Typ sušáku | závěsný |
Popis produktu
Výrobce - JUWEL, RAKOUSKO
Společnost JUWEL je jedním z největších evropských výrobců prémiových modelů domácích i zahradních sušáků na prádlo. Produkty této firmy se vyznačují chytrým nápadem a dokonalou kvalitou. Výrobky JUWEL nejsou dováženy jako většina obdobných produktů odkudsi z dálného východu, ale jsou vyráběny v evropské kvalitě v malebném městečku Imst uprostřed rakouských Alp.
Sušák JUWEL ARTDRY 80 - sušák na stěnu:
- čistý a krásný design do vaší koupelny
- obsahuje i praktický držák ručníků, včetně dvou háčků
- sušící šňůra v celkové délce 6,1 m
- sušící šňůra je vyrobená z kompozitního materiálu vyztuženého vlákny
- nosná konstrukce vyrobená z ocelových ramen potažených plastem
- sušak je možné sklopením ramen uzavřít do pouzdra na zdi
- použití v interiéru
- masivní a stabilní konstrukce
- snadné rozložení
- barva - bílá
- rozměry šířka 85,5 cm, vytažená délka cca 43 cm
JUWEL - TO FUNGUJE !!!



