Kód produktu: LG2632
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Běžná MOC cena: 2 990 Kč
Sleva: 10%
Cena: 2 691 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 8kg |
| Typ příslušenství | Regály a police |
| Barva | stříbrná |
| Šířka (vnější) | 0,50m |
| Délka (vnější) | 1,30m |
| Výška (vnější) | 0,74m |
| Objem | L |
| Výrobce | LANIT PLAST |
Popis produktu
Celohliníkový dvoupolicový regál stojící na zemi. Rozměry regálu jsou d 130 x š 50 x v 74 cm. Vhodné pro skleníky všech typů. Univerzální produkt. Dodáváme v rozebraném stavu jako stavebnici.
Soubory/odkazy související s produktem



