Kód produktu: LG2640
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Běžná MOC cena: 1 990 Kč
Sleva: 25%
Cena: 1 493 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 10kg |
| Typ příslušenství | Regály a police |
| Barva | stříbrná |
| Šířka (vnější) | 0,40m |
| Délka (vnější) | 1,15m |
| Výška (vnější) | 0,80m |
| Objem | L |
| Výrobce | LANIT PLAST |
Popis produktu
Ocelý dvoupolicový regál z pozinkovaného plechu stojící na zemi. Rozměry regálu jsou d 115 x š 40 x v 80 cm. Vhodné pro skleníky všech typů. Univerzální produkt. Dodáváme v rozebraném stavu jako stavebnici.
Soubory/odkazy související s produktem



