Kód produktu: LG2641
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Cena: 790 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 1,0kg |
| Typ příslušenství | Háčky |
| Barva | stříbrná |
| Šířka (vnější) | 0,13m |
| Délka (vnější) | m |
| Výška (vnější) | 0,25m |
| Objem | L |
| Výrobce | LANIT PLAST |
Popis produktu
Sada 4 ks větších ocelových háčků na nářadí, rozměry 13 x 6 x 25 cm, kompatibilní pouze s domky MAXTORE.



