Kód produktu: LG2642
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Cena: 490 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 0,50kg |
| Typ příslušenství | Háčky |
| Barva | stříbrná |
| Šířka (vnější) | 0,07m |
| Délka (vnější) | m |
| Výška (vnější) | 0,07m |
| Objem | L |
| Výrobce | LANIT PLAST |
Popis produktu
Sada 4 ks menších ocelových háčků na nářadí, rozměry 7 x 6 x 7 cm, kompatibilní pouze s domky MAXTORE.


