Kód produktu: LG23
Dostupnost: na dotaz
Cena: 1 390 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 3kg |
| Typ příslušenství | Ventilační okna a otvírače |
| Barva | stříbrná |
| Šířka (vnější) | 0,60m |
| Délka (vnější) | m |
| Výška (vnější) | 0,45m |
| Objem | L |
| Výrobce | Vitavia Garden |
Popis produktu
Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie
Ventilační stěnové okno o rozměrech 60 x 45 cm. Prosklení okna je ze skleněných lamel. Okno má ruční otvírání. K dokoupení je automatické otvírání.
K dispozici pouze KOVOVĚ STŘÍBRNÁ BARVA - pozor při nákupu k zeleným nebo černým verzím skleníků !
Vhodné pro skleníky řady VITAVIA VENUS, URANUS, SIRIUS.
Dodáváme v rozebraném stavu jako stavebnici.
Soubory/odkazy související s produktem
