Kód produktu: LG3088
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Cena: 1 290 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Kategorie | pařeniště |
| Hmotnost | 3kg |
| Barva | slonová kost |
| Rozteč nosných oblouků | m |
| Střešní okno | ks |
| Zastavěná plocha | 0,55m2 |
| Šířka (vnější) | 0,98m |
| Délka (vnější) | 0,57m |
| Výška (vnější) | 0,28/0,36m |
| Šířka dveří | m |
| Výška dveří | m |
| Materiál konstrukce | plast |
| Materiál prosklení | polykarbonát 4 mm |
| Výrobce | VITAVIA GARDEN |
Popis produktu
Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie
Pařeniště VITAVIA LEVANA vyniká díky své nové konstrukční technologii (montáž bez šroubů) jednoduchou a rychlou montáží. Okno pařeniště se skládá ze dvou lamel a pantů, díky kterým je možné okno "otevřít - shrnout" k jedné straně pařeniště. Prosklení je z komůrkového dvoustěnného polykarbonátu síly 4 mm.
Krátký popis:
- šířka: 98 cm
- délka: 57 cm
- výška: 28/36 cm
- konstrukce z plastových profilů barvy slonová kost
- prosklení z komůrkového polykarbonátu síly 4 mm
Výhody produktu:
- jednoduchá a rychlá montáž
- komůrkový polykarbonát 4 mm s UV ochranou
- ochrana rostlin před jarními a podzimními přízemními mrazíky
- letní silné deště ani krupobití vaše rostliny nemohou poškodit
- plastový rám je odolný proti povětrnostním vlivům a korozi
Upozornění:
- pařeniště je nutné řádně připevnit k zemi
- v případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.)
- výrobek dodáváme v rozloženém stavu
- produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
- tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití
- prosklení je vyrobeno ze základního polykarbonátu bez smluvní prodloužené záruky na nerozbitnost krupobitím
Balení:
- karton 100 x 37 x 4,5 cm / 2,9 kg
Soubory/odkazy související s produktem





