Kód produktu: LG4
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Cena: 1 190 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 2kg |
| Typ příslušenství | Regály a police |
| Barva | šedá |
| Šířka (vnější) | 0,29m |
| Délka (vnější) | 1,20m |
| Výška (vnější) | m |
| Objem | L |
| Výrobce | Vitavia Garden |
Popis produktu
Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie
Hliníková AL polička ukotvená dvěmi panty na stěně a zavěšená dvěmi nosníky od stropu. Rozměry poličky jsou 120 x 29 cm. Vhodné pro skleníky řady VITAVIA VENUS,VITAVIA TARGET, VITAVIA URANUS. Dodáváme v rozebraném stavu jako stavebnici.
Soubory/odkazy související s produktem
