Kód produktu: LG699
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Cena: 990 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 2kg |
| Typ příslušenství | Regály a police |
| Barva | stříbrná |
| Šířka (vnější) | 0,15m |
| Délka (vnější) | 1,22m |
| Výška (vnější) | m |
| Objem | L |
| Výrobce | Vitavia Garden |
Popis produktu
Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie
Malá AL polička ukotvená ke stěně. Rozměry poličky jsou 122 x 15 cm. Vhodná pouze pro skleníky VITAVIA VENUS, VITAVIA TARGET a VITAVIA URANUS. Dodávame v rozloženém stavu jako stavebnici.
Soubory/odkazy související s produktem
