Kód produktu: LG4111
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Cena: 2 290 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 3kg |
| Typ příslušenství | Ventilační okna a otvírače |
| Barva | zelená |
| Šířka (vnější) | 0,61m |
| Délka (vnější) | m |
| Výška (vnější) | 0,755m |
| Objem | L |
| Výrobce | Vitavia Garden |
Popis produktu
Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie
Ventilační stěnové okno o rozměrech š 59,5 x v 79,2 cm, provedení z hliníku + vypalovaná přášková barva. Prosklení okna je z komůrkového polykarbonátu 6 mm, který je obsahem balení.
Toto okno má ZELENOU BARVU - pozor při nákupu k černým nebo stříbrným verzím skleníků !
Vhodné výhradně pro skleníky VITAVIA se skleněným prosklením řady:
- VITAVIA PLAYA
- VITAVIA VENUS
- VITAVIA URANUS
- VITAVIA SIRIUS
- VITAVIA OLYMP
Dodáváme v rozebraném stavu jako stavebnici.
Soubory/odkazy související s produktem

