Kód produktu: LG1024
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Běžná MOC cena: 1 390 Kč
Sleva: 25%
Cena: 1 043 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Délka (vnější) | 0,51m |
| Hmotnost | 6kg |
| Šířka (vnější) | 0,47m |
| Výrobce | LIFETIME |
| Průměr | m |
| Materiál | kov / plast |
| Kategorie | židle |
| Hloubka | m |
| Výška (vnější) | 0,87m |
Popis produktu
Výrobce - LIFETIME, Inc., Clearfield, Utah, USA
Vysoce odolný a lehce omyvatelný nábytek nejvyšší kvality. Americká značka s dlouholetou tradicí.
Skládací židle vhodná na terasu, na zahradu, do dílny nebo na piknik. Kombinace ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylenu (HDPE). Odolnost vůči vlivu počasí. Plast na slunci nežloutne ani nekřehne. Použité materiály umožňují dokonalé umytí židle.
Krátký popis:
- rozměry v rozloženém stavu - h 51 x š 47 x v 87 cm
- únosnost - 150 kg
- hmotnost - cca 4 kg
Soubory/odkazy související s produktem







