Kód produktu: LG1189
Dostupnost: na dotaz
Běžná MOC cena: 1 390 Kč
Sleva: 25%
Cena: 1 043 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Délka (vnější) | 0,66m |
| Hmotnost | 5kg |
| Šířka (vnější) | 0,46m |
| Výrobce | LIFETIME |
| Průměr | m |
| Materiál | kov / plast |
| Kategorie | stůl |
| Hloubka | m |
| Výška (vnější) | m |
Popis produktu
Výrobce - LIFETIME, Inc., Clearfield, Utah, USA
Vysoce odolný a lehce omyvatelný nábytek nejvyšší kvality. Americká značka s dlouholetou tradicí.
Příruční stůl vhodný do domácnosti, na zahradu, do dílny. Kombinace ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylenu (HDPE). Odolnost vůči vlivu počasí. Plast na slunci nežloutne ani nekřehne. Stůl je možné jednoduše složit.
- rozměry v rozloženém stavu
- délka 66 cm
- šířka 46 cm
- výška nastavitelná 61 - 71 cm
- rozměry ve složeném stavu
- délka balení 115 cm
- šířka balení 48 cm
- výška 6 cm
- tloušťka desky stolu 38 mm
- hmotnost 4,8 kg







