Kód produktu: LG1191
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Běžná MOC cena: 890 Kč
Sleva: 25%
Cena: 668 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Délka (vnější) | m |
| Hmotnost | 3kg |
| Šířka (vnější) | 0,37m |
| Výrobce | LIFETIME |
| Průměr | m |
| Materiál | fém / műanyag |
| Kategorie | židle |
| Hloubka | 0,39m |
| Výška (vnější) | 0,6m |
Popis produktu
Výrobce - LIFETIME, Inc., Clearfield, Utah, USA
Vysoce odolný a lehce omyvatelný nábytek nejvyšší kvality. Americká značka s dlouholetou tradicí.
Dětská židle v zelené barvě vhodná na zahradní piknik, na terasu, pro každodenní příležitost. Bohaté uplatnění najde i v každé domácnosti či zahradě. Kombinace ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylenu (HDPE). Odolnost vůči vlivu počasí. Plast na slunci nežloutne ani nekřehne. Použité materiály umožňují dokonalé umytí židle. Barva zelená.
Krátký popis:
- rozměry v rozloženém stavu - h39 cm x š37 cm x v60 cm
- únosnost - 40 kg
- hmotnost - cca 3,9 kg
- barva zelená







