Kód produktu: LG12
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Cena: 1 790 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 4kg |
| Typ příslušenství | Regály a police |
| Barva | stříbrná |
| Šířka (vnější) | 0,52m |
| Délka (vnější) | 1,20m |
| Výška (vnější) | m |
| Objem | L |
| Výrobce | Vitavia Garden |
Popis produktu
Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie
Hliníková AL polička ukotvená dvěmi panty na stěně a podepřená dvěmi podpěrami od podlahy. Rozměry poličky jsou d120 x š52 x v77 cm. Vhodné pro skleníky řady VITAVIA CALYPSO, VITAVIA VENUS, VITAVIA TARGET, VITAVIA URANUS. Dodáváme v rozebraném stavu jako stavebnici.
Soubory/odkazy související s produktem
