Kód produktu: LG13
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Cena: 3 590 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Hmotnost | 7kg |
| Typ příslušenství | Regály a police |
| Barva | stříbrná |
| Šířka (vnější) | 0,52m |
| Délka (vnější) | 1,2m |
| Výška (vnější) | 0,76m |
| Objem | L |
| Výrobce | Vitavia Garden |
Popis produktu
Výrobce - VITAVIA GARDEN - Velká Británie
Hlinikový dvoupolicový regál stojící na zemi. Rozměry regálu jsou d 120 x š 52 x v 76 cm. Vhodné pro skleníky všech typů. Univerzální produkt. Dodáváme v rozebraném stavu jako stavebnici.
Soubory/odkazy související s produktem
