| Parametry | |
|---|---|
| Výrobce | LANIT PLAST |
| Objem | 400L |
| Šířka (vnější) | 1,30m |
| Hloubka | 0,61m |
| Výška (vnější) | 0,62m |
| Hmotnost | 28kg |
| Materiál | ocel |
| Kategorie | box na polstry |
| Barva | antracitová |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Průměr | 0m |
II.jakost - občasný povrchový škrábanec z důvodu poškození při transportu
Víceúčelový plechový box pro skladování drobných zahradních a sportovních potřeb, tříděného odpadu, bazénových, grilovacích nebo motoristických potřeb. Moderní design, snadná montáž, celoroční použití. Celý box je vyrobený z galvanizované oceli. Povrch plechu je nastříkán práškovou vypalovanou barvou (komaxit) v tmavě šedém odstínu (antracit). Horní víko je podepřeno dvěmi pneumatickými vzpěrami, které zajišťují víko v otevřené poloze a tlumí pohyb víka při zavírání. Jedná se velice bezpečné řešení, které zamezuje poranění prstů pádem víka. Na přední straně boxu je otočný zámek s dvěma klíči. Na spodní straně boxu jsou připevněny 4 gumové špunty, na kterých celý box leží na zemi.
Rozměry:
- vnější rozměry š 130 x h 61 x v 62 cm
- vnitřní objem 0,4 m3 = 400 litrů
- hmotnost 28 kg
Výhody tohoto modelu boxu:
- je z plechu, takže extrémní stabilita
- univerzální využití
- uzamykatelné víko
- pneumatické vzpěry = bezpečné užívání







