Kód produktu: LG3877
Dostupnost: skladem u dodavatele.
Běžná MOC cena: 1 990 Kč
Sleva: 25%
Cena: 1 493 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Délka (vnější) | 1,22m |
| Hmotnost | 8kg |
| Šířka (vnější) | 0,61m |
| Výrobce | LIFETIME |
| Průměr | m |
| Materiál | kov / plast |
| Kategorie | stůl |
| Hloubka | m |
| Výška (vnější) | 0,52 - 0,92m |
Popis produktu
Výrobce - LIFETIME, Inc., Clearfield, Utah, USA
Vysoce odolný a lehce omyvatelný nábytek nejvyšší kvality. Americká značka s dlouholetou tradicí.
Skládací stůl s nastavitelnou výškou pracovní desky vhodný do pokoje, na zahradu, do dílny. Kombinace ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylenu (HDPE). Odolnost vůči vlivu počasí. Plast na slunci nežloutne ani nekřehne. Stůl je možné jednoduše složit na polovinu.
Krátký popis:
- rozměry v rozloženém stavu
- délka stolu 122 cm
- šířka stolu 61 cm
- výška stolu volitelná 56 - 92 cm(4 výškové polohy)
- rozměry ve složeném stavu
- délka 63 cm
- šířka 61 cm
- výška 9 cm
- tloušťka desky stolu 38 mm
- průměr trubek 25 mm
- hmotnost 8 kg
Příslušenství
Skládací židle, h 51 cm x š 47 cm x v 87 cm, vyrobeno z extrémně odolného HDPE.
Dostupnost: skladem u dodavatele
1 043 Kč








