Kód produktu: LG1194
Dostupnost: na dotaz
Běžná MOC cena: 3 190 Kč
Sleva: 25%
Cena: 2 393 Kč
| Parametry | |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Délka (vnější) | 0,83m |
| Hmotnost | 12kg |
| Šířka (vnější) | 0,54m |
| Výrobce | LIFETIME |
| Průměr | m |
| Materiál | kov / plast |
| Kategorie | stůl |
| Hloubka | m |
| Výška (vnější) | m |
Popis produktu
Výrobce - LIFETIME, Inc., Clearfield, Utah, USA
Vysoce odolný a lehce omyvatelný nábytek nejvyšší kvality. Americká značka s dlouholetou tradicí.
Dětský set skládající se z piknikového stolu a dvou lavic. Kombinace ocelové nosné kostry a vysoce odolného UV stabilizovaného polyetylenu (HDPE). Odolnost vůči vlivu počasí. Plast na slunci nežloutne ani nekřehne.
Krátký popis:
- rozměry v rozloženém stavu
- délka setu 83 cm
- šířka setu 48 cm
- výška stolu 54 cm
- rozměry ve složeném stavu
- délka 101 cm
- šířka 95 cm
- výška 8 cm
- hmotnost 11,4 kg
Příslušenství
Skládací lavice 180 cm, d 183 cm x š 29,2 cm x v 42,2 cm, vyrobeno z extrémně odolného HDPE.
Dostupnost: skladem u dodavatele
1 343 Kč
Skládací židle, h 51 cm x š 47 cm x v 87 cm, vyrobeno z extrémně odolného HDPE.
Dostupnost: skladem u dodavatele
1 043 Kč






